ورود به سامانه
شناسه کاربری :  
  کلمه عبور :  
شنبه 19 اسفند سال 1396 تعداد بازدید : 225
برگ زرینی دیگر ازافتخارات شركت لاستيك دنا رقم خورد؛ دریافت تندیس طلایی هفتمین جشنواره حامیان حقوق مصرف‌کننده استان فارس
در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کننده استان فارس مدیرعامل شركت لاستيك دنا تندیس طلایی حقوق مصرف کنندگان را با حضور معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت ،استاندار فارس و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس دریافت کرد.

برگ زرینی دیگر ازافتخارات شركت لاستيك دنا رقم خورد؛ 

دریافت تندیس طلایی هفتمین جشنواره حامیان حقوق مصرف‌کننده استان فارس 


در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کننده استان فارس مدیرعامل  شركت لاستيك دنا تندیس طلایی حقوق مصرف کنندگان را با حضور معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت  ،استاندار فارس و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس دریافت کرد.

رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده کشور در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کننده استان فارس ، گفت :

فارس با برگزاری هفتمین جشنواره حامیان حقوق مصرف کننده در کشور رتبه اول را  دارد


وی افزود: این استان همچنین نسبت به سال قبل 2.5 برابر موفق به جمع آوری کالای قاچاق در حوزه عرضه شده که جای تشکر از مدیران آن را دارد.

 معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت  با بیان اینکه ناظرین افتخاری ، مطالبه گران خوبی برای دفاع از حقوق مصرف کنندگان هستند ، اظهار داشت: هم اکنون 5 هزار و 300 نفر در این حوزه در کشور با سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کننده کمک می کنند و افرادی که دغدغه حقوق مصرف کننده را دارند می توانند به سایت ما مراجعه و ثبت نام کنند.

محمود نوابی تاکید کرد : ما سرمایه گذار را با سرمایه دار اشتباه گرفتیم و باید از کسانی که در حوزه تولید کار می کنند تقدیر کنیم و آن ها خیرین این حوزه هستند.

وی ادامه داد: باید جاذبه هایی در حوزه تولید ایجاد تا پول های بازار وارد این حوزه شود و رونق گیرد در غیر این صورت کاری نمی توان کرددر ادامه نیز رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس پروژه تولیدی و صنعتی در این استان بااعتبار 3 هزار و 600 میلیارد تومان و سرمایه‌گذاری 100 درصدی بخش خصوصی افتتاح شد و این پروژه‌ها توانست برای 3 هزار نفر اشتغال ایجاد کند، همچنین سال جاری فارس ازنظر صادرت وضعیت خوبی داشت.

به گفته علی همتی از ابتدای سال 96 تا پایان دی‌ماه صادرات فارس ازنظر ارزشی 20 درصد رشد داشته و این استان 5 صادرکننده نمونه ملی داشته و رتبه دوم کشور را داشتیم.

 در ادامه نیز استاندار فارس نیز استانداردسازی محصولات را به‌عنوان یکی از مؤلفه‌های حقوق مصرف‌کننده عنوان کرد و افزود: در کنار استاندارد و کیفیت، قطعاً ارزانی محصول برای مصرف‌کننده مهم است و همچنین خدمات مناسب یکی از مؤلفه‌های تولیدکننده برای مصرف‌کننده محسوب می‌شود 

 اسماعیل تبادار اظهار داشت: در فارس نگاه به تقویت تولید، رونق فضای کسب‌وکار و ارتقای سطح تولید و بازاریابی مناسب است استاندار فارس در ادامه همچنین گفت :

گفتنی است در بازدیدی که  استاندار فارس طی چند ماه گذشته از شرکت لاستیک دنا داشت ،گفت : مجموعه تولیدی لاستیک دنا توانسته است با اتکا به نیروی انسانی کارآمد و بهره مندی از مشارکت گروهی، پویا، خلاق، روزآمد و منطبق با تکنولوژی روز دنیا به فعالیت خود ادامه دهد.

 اسماعیل تابدار ادامه داد:  توسعه و پویایی این مجموعه تولیدی که با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا به دست آمده بیانگر این حقیقت است که مجموعه های صنعتی با سابقه فعالیت طولانی نیز میتوانند اینگونه پویا و خلاق به فعالیت خود ادامه دهند.

 در ادامه مدیرعامل شرکت لاستیک دنا  در مصاحبه با خبرنگار روزنامه طلوع گفت: شرکت تولیدی لاستیک دنا با تولید روزانه 120 تن انواع محصولات، حدود 19 الی 20 درصد از سهم بازار ایران را داراست.

محمود پرهیزکار ادامه داد:  شرکت دنا با این میزان تولید، از نظر کمی به عنوان دومین تولیدکننده و از نظر کیفی، اولین تولیدکننده در بین 8 شرکت تولیدکننده قرار دارد .

مدیرعامل شركت لاستيك دنا  با اشاره به اینکه در سال 92 در شرایطی این کارخانه تحويل مالكان آن گرديد  که با تعداد فراوانی از  جریمه های بانكي  و بیمه ای مواجه شديم ،افزود:در همان سال   تمامی بدهي شرکت به سازمان تأمین اجتماعی را پس از بخشودگي جرایم، تقسيط كرديم و تا پايان همان سال با سازمان تامين اجتماعي تسويه حساب شد

 مدیرعامل شركت لاستيك دنا به چالش هاي پیش روی صنايع و به خصوص صنعت تایر كشور اشاره کرد و افزود:  در شركت لاستيك دنا توانسته ایم با قوت تمام به توليد پرداخته و اجازه تعطيلي حتي يك خط توليد را نداده ايم، اين در شرايطي است كه عمده مواد اوليه مصرفي در اين كارخانه وارداتي است و ورود اين مواد با توجه به تحريم هاي بي سابقه عليه ايران دشواري هاي بي شماري دارد.

مدیرعامل شركت لاستيك دنا  موفقیت های این شرکت در طی سال های اخیر را به عنوان  واحد برگزيده رعايت حقوق مصرف كننده در 4 سال پیاپی (92 تا 95)، دریافت تنديس طلایی برترين شركت هاي ايران در سال های 92 و 95، تنديس زرين مديران خلاق و كارآفرين كشور در سال 93، تنديس زرين و لوح تقدير برترين واحد صنعتي فارس در سال 94 ، اخذ پروانه واحد تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت، برشمرد.

وی ادامه داد: این موفقیت ها  ناشی از همت و همدلی كاركنان، مديران و كارشناسان اين شركت   است. 

در ادامه نیز دکتر پرهيزكار معاون تولید و مهندسی شرکت لاستیک دنا به طراحي و توليد 19 محصول جديد  در این شرکت اشاره و گفت :  این تولیدات در شركت لاستيك دنا شامل انواع تایرهای هاي راديال سواري، ‌كشاورزي و فوق سنگين، و تسمه نقاله های سیمی و آج دار  است.

 وی سال 96 سال بسيار موفقيت آميزي براي شركت دنا عنوان کردو افزود: بوده و هست. در سال جاري موفق شديم با بهره برداری از ماشين آلات و خطوط توليدي جديد، به توليد محصولات در اين شركت رونق بیشتری بدهيم.

وي با اشاره به اينكه در حال حاضر در كارخانه دنا انواع تايرهاي بایاس (لاستيك نخي)، تايرهاي راديال سیمی (تيوبلس)، تيوب و تسمه نقاله های صنعتی توليد مي شود، افزود: علاوه بر اين، بلادر يا همان قطعه لاستيكی مهمی كه به عنوان قطعه ی واسط در خطوط پخت تایر کاربردی اساسی دارد، در كارخانه دنا توليد مي شود.

معاون تولید و مهندسی شرکت لاستیک دنا به توليد انواع لاستيك هاي راهسازی، کشاورزی، كاميوني، اتوبوسي، وانتی و سواري در كارخانه دنا اشاره کرد و  گفت: در این کارخانه  15 سایز جديد تایر در 5-4 سال اخير، شامل 6 سایز جديد تایر راديال سیمی، 3 سایز تايرهاي فوق سنگين، 5 سایز تایر کشاورزی  مورد استفاده در تراكتورها و كمباين هاي نسل جديد و همچنین یک سایز رادیال کامیونی و اتوبوسی تمام سیمی (All Steel ) راه اندازي شده است.

دكتر پرهيزكار يكي از مهم ترين دستاوردهاي اين شركت از توليد لاستيك هاي TBR اتوبوسي و كاميوني به عنوان يكي از مهم ترين دستاوردهاي اين شركت  برشمرد.