ورود به سامانه
شناسه کاربری :  
  کلمه عبور :  
شنبه 11 دی سال 1395 تعداد بازدید : 487
بررسی میزان انطباق فرایندهای شرکت دنا با برگزاری ممیزی مراقبتی مرحله دوم
ممیزی مراقبتی مرحله دوم بر اساس استانداردهای بین المللی ISO/TS 16949:2009 و ISO-9001:2008 در شرکت تولیدی لاستیک دنا برگزار شد. در این مرحله از ممیزی که در تاریخ های 7 لغایت 9 دیماه برگزار شد، تیم مجرب و حرفه ای شرکت مشارکتی توف نورد ایران و آلمان با سرممیزی جناب آقای دکتر امیر حسین طیبی و همراهی آقایان: دکتر مهدی الهیاری بیک، مهندس امیرحسین سجادی و مهندس هومن حکیمی در کارخانه لاستیک دنا مستقر شده و با دقت و ظرافت تمام، فرایندهای شرکت دنا را ممیزی کرده و انطباق آنها را با بندهای استاندارد مربوطه مورد ارزیابی قرار دادند.

ممیزی مراقبتی مرحله دوم بر اساس استانداردهای بین المللی ISO/TS 16949:2009 و ISO-9001:2008 در شرکت تولیدی لاستیک دنا برگزار شد. در این مرحله از ممیزی که در تاریخ های 7 لغایت 9 دیماه برگزار شد، تیم مجرب و حرفه ای شرکت مشارکتی توف نورد ایران و آلمان با سرممیزی جناب آقای دکتر امیر حسین طیبی و همراهی آقایان: دکتر مهدی الهیاری بیک، مهندس امیرحسین سجادی و مهندس هومن حکیمی در کارخانه لاستیک دنا مستقر شده و با دقت و ظرافت تمام، فرایندهای شرکت دنا را ممیزی کرده و انطباق آنها را با بندهای استاندارد مربوطه مورد ارزیابی قرار دادند. از نکات قابل توجه در این مرحله، حضور جناب آقای دکتر محسن پیوسته ، سرممیز ارشد شرکت توف نورد آلمان به عنوان ارزیاب شهودی بود.

جلسه افتتاحیه ممیزی مراقبتی مرحله دوم رأس ساعت 10:00 صبح مورخ 07/10/95 در سالن کنفرانس مدیریت تشکیل و پس از خوشامدگوئی آقای مهندس معانی به عنوان نماینده مدیریت، با سخنرانی جناب آقای مهندس پرهیزکار مدیرعامل محترم شرکت فرایند ممیزی رسمأ آغاز و در ادامه تیم ممیزی شرکت توف نرد پس از معرفی، توضیحاتی را درخصوص روند برگزاری ممیزی اعلام نمودند. در ادامه، فرایند ممیزی پس از Site Visit با ممیزی مدیریت ارشد در مباحث «مدیریت استراتژیک» آغاز و در طی 3 روز کاری فشرده، تمامی فرایندها به دقت، مورد ممیزی قرار گرفتند.

جلسه اختتامیه این مرحله در ساعت 15:30 مورخ 09/10/95 با حضور مدیریت محترم عامل و مدیران ادارات برگزار و تیم محترم ممیزی ضمن تقدیر از همکاری بسیار خوب و ارزشمند شرکت دنا در برگزاری موفق و مطلوب ممیزی، یافته های خود را به اطلاع مدیریت محترم عامل و حاضرین در جلسه رساندند.

در پایان، جناب آقای مهندس پرهیزکار، مدیرعامل محترم شرکت دنا پس از استماع گزارش تیم ممیزی، ضمن ارج نهادن به تلاش ها و زحمات اعضاء محترم تیم ممیزی، ابراز امیدواری کردند همچون گذشته، یاری و همراهی تمامی مدیران و کارکنان شرکت دنا با سیستم مدیریت کیفیت، روند رو به بهبود و توسعه ای ایجاد شده در شرکت تولیدی لاستیک دنا را تشدید کرده تا بهتر و سریع تر از سال گذشته به اهداف و چشم اندازهای متصور در برنامه استراتژیک دست یافته و شرکت تولیدی لاستیک دنا را به جایگاه رفیع واقعی و اصلی خود در صنعت تایر ایران برسانیم.