ورود به سامانه
شناسه کاربری :  
  کلمه عبور :  
سه شنبه 06 مرداد سال 1394 تعداد بازدید : 459
کسب افتخار آمیز گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار(آکرودیته) سازمان ملی استاندارد
شرکت تولیدی لاستیک دنا موفق گردید برای اولین بار در تاریخ این شرکت معظم گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار (آکرودیته)را برای آزمایشگاه محصول خود وهمچنین در منطقه جنوب کشور از اداره استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران اخذ نماید.

با دستور وپیگیری های موکد ریاست محترم هیئت مدیره شرکت جناب آقای مهندس پرهیزکار خوشبختانه شرکت تولیدی لاستیک دنا موفق گردید برای اولین بار در تاریخ این شرکت معظم گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار (آکرودیته)را برای آزمایشگاه محصول خود وهمچنین در منطقه جنوب کشور از اداره استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران اخذ نماید.

بواسطه در یافت این گواهینامه از این پس این شرکت قادر خواهد بود کلیه تایر های تولیدی شرکت داخلی را که توسط اداره استاندارد تحویل می شود وتحت تست های فنی قرار داده ونتایج آنرا به اداره استاندارد اعلام  میشود .همچنین این قابلیت وجود خواهد داشت که کلیه تایر های وارداتی از طریق گمرکات نیز در محل آزمایشگاه محصول دنا تست وبررسی ونتایج آن  به اداره استاندارد منعکس میگردد.

لازم بذکراست که این مهم پس از تجهیز وتکمیل دستگاه های مختلف در آزمایشگاه وانجام کالیبراسیون دقیق آنها بیمه شده که کلیه این فعالیتها  به دستور وتاکید جناب آقای مهندس پرهیزکار مرحله به مرحله پیگیری وانجام شده است .

بدینوسیله روابط عمومی لاستیک دنا لازم میداند از زحمات وتلاشهای بیدریغ ریاست محترم هیئت مدیره شرکت جناب آقای مهندس پرهیزکار وتمامی همکاران در اداره تکنیکال وتعمیرات ونگهداری که با تلاش های مجدانه خود در تحقق بخشیدن به این موفقیت بزرگ ،ماندگار وافتخار آمیز شرکت را یاری نمودند همچنین جناب آقای مهندس خسروانی وسرکار خانم مهندس طهماسبی تقدیر وتشکرنماید .نام  دنــــــا همچنان بر قله افتخار صنعت کشور پاینده باد .