ورود به سامانه
شناسه کاربری :  
  کلمه عبور :  
دوشنبه 01 تیر سال 1394 تعداد بازدید : 418
ماه رمضان، بهار قرآن و مناجات با خدا
ماه رمضان ماه خودسازی و تصفیه روح است. خداوند همه اسباب کار را در این ماه برای پالایش روح و روان از آلودگی های گناه فراهم نموده و با لطف و رحمت مخصوص خویش همه درها و راه ها را در راستای تهذیب نفس و صفای باطن و تکامل معنوی گشوده است

ماه رمضان ماه خودسازی و تصفیه روح است. خداوند همه اسباب کار را در این ماه برای پالایش روح و روان از آلودگی های گناه فراهم نموده و با لطف و رحمت مخصوص خویش همه درها و راه ها را در راستای تهذیب نفس و صفای باطن و تکامل معنوی گشوده است. فرصت بسیار خوبی برای انسان ها است تا در کنار این سفره بزرگ و متنوع رحمت الهی بنشینند و با انواع غذاهای روحی، روح و روان خود را تقویت کنند .
پیامبر اکرم(ص)فرمود: «ان لربکم فی ایام دهرکم نفحات الا فتعرضوا لها ;همانا برای پروردگار شما در دوران زندگی شما لحظه های بسیار سودمند و مغتنم روی می آورد، خودتان را در معرض آن لحظه های سودمند قرار دهید و استفاده شایان ببرید»

عظمت ماه مبارک رمضان به نزول قرآن کریم در آن است. انسان در این ماه میهمان خداوند است و خداوند هم در این ماه غذایى به نام قرآن برای انسانها فرستاده است . شرکت تولیدی لاستیک دنا نیز در ایام مبارک وپرفیض ماه رمضان جهت استفاده  وبهره بردن هرچه بیشتر  پرسنل روزه دار وزحمتکش شرکت اقدام به برپایی کلاسهای قرآنی بصورت جزء خوانی هرروزه نیم ساعت قبل از نماز ظهر توسط  حاج آقا حسین نژاد مربی قرآنی محترم از یادگاران هشت سال دفاع مقدس وهمچنین سخنرانی مذهبی که توسط امام جماعت محترم شرکت حاج آقا ماندنی زاده بین الصلاتین صورت می پذیرد .روابط عمومی وانجمن اسلامی شرکت نیز بافراهم ساختن امکانات لازم فضا را برای بهره معنوی روزه داران در این ماه  مهیا نموده است همچنین از دیگر اقداماتی که در ماه مبارک رمضان انجام گرفته است چاپ ادعیه های رمضانیه بصورت جیبی وتوزیع بین نمازگزاران در این ماه در بنای مقدس فاطمیه بوده است ونیز روابط عمومی شرکت مسابقه پیامکی  را با موضوع رمضان ماه ضیافت الهی در سطح شرکت برگزار کرده است که به برندگان جوایز نفیسی اهداء خواهد شد .