ورود به سامانه
شناسه کاربری :  
  کلمه عبور :  
یکشنبه 23 فروردین سال 1394 تعداد بازدید : 684
بازدید وزیر صنعت ،معدن وتجارت از شرکت تولیدی لاستیک دنا
جناب آقای مهندس نعمت زاده وزیر محترم صنعت معدن وتجارت دولت تدبیر وامید به دعوت رسمی جناب آقای مهندس پرهیزکار ریاست محترم هیئت مدیره شرکت به همراه استاندار محترم فارس جناب آقای دکتر احمدی برای بازدید از شرکت وارد کارخانه شدند

جناب آقای مهندس نعمت زاده وزیر محترم صنعت معدن وتجارت دولت تدبیر وامید به دعوت رسمی جناب آقای مهندس پرهیزکار ریاست محترم هیئت مدیره شرکت به همراه استاندار محترم فارس جناب آقای دکتر احمدی برای بازدید از شرکت وارد کارخانه شدند ودر بد ورود به شرکت مورد استقبال گرم مهندس پرهیزکار وهیئت مدیره شرکت قرار گرفتند .در این که بازدید استاندار محترم فارس جناب آقای دکتر احمدی نیز حضور داشتند جناب آقای نعمت زاده از قسمت های مختلف وطرح های در حال توسعه شرکت بازدید نمودند .ایشان در این بازدید بصورت ویژه از پروژه بزرگ اکسترودر تریپلکس دیدن نمودند واز زحمات جناب آقای مهندس پرهیزکار وهیئت مدیره شرکت تولیدی لاستیک دنا تقدیر وتشکر نمودند . محمدرضا نعمت زاده  در بازدید از کارخانه لاستیک دنا گفت: این مجموعه که در گذشته با مشکلاتی روبرو بود، با تلاش مدیریت جدید بر این مشکلات فائق آمده و بالاتر از ظرفیت تولید فعال است و امیدواریم در آینده به یکی از واحدهای مهم صنعتی کشور تبدیل شود .
وی به سابقه 40 ساله این صنعت اشاره و خاطرنشان کرد: در گذشته خط جدیدی برای این صنعت در نظر گرفته و ماشین‌آلاتی نیز برای ایجاد این خط تولید خریداری شده بود که به‌دلیل بروز مشکلات آن خط راه‌اندازی نشد .
وزیر صنعت، معدن و تجارت ابراز امیدواری کرد؛ تا پایان امسال خط جدید تولید لاستیک ماشین آلات راهسازی و کنار جاده ای تکمیل وراه اندازی شود .
مهندس محمدرضا نعمت زاده تصریح کرد: در حال حاضر کمبود لاستیک در کشور 150 هزار تن است که امیدوارم با راه اندازی چندین کارخانه دیگر این مشکل برطرف شود .
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به طور حتم اگر کمبود تولید لاستیک در کشور نداشتیم اجازه واردات نیز نمی دادیم اما امروز شاهدیم که حتی برخی از خودروهای تولید داخل نیز با لاستیک های وارداتی به بازار عرضه می شوند .