ورود به سامانه
شناسه کاربری :  
  کلمه عبور :  

خط مشی کیفیت

کارخانه تولیدی لاستیک دنا با توجه به رسالتی که بر دوش داشت و در راستای ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات تولیدی قابل عرضه در بازارهای داخلی و خارجی و در جهت کسب رضایت مشتری در سال 1389 اقدام به اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت در صنایع خودرو ISO/TS16949:2009  و همچنین استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2008  نمود .

این شرکت با بهره گیری از مشاوران خبره در این زمینه و با تکیه بر توانمندی متخصصان داخل مجموعه از تاریخ آبانماه 1390 شروع به استقرار و پیاده سازی استانداردهای فوق نمود و با 60000 نفر ساعت کار مداوم به این مهم دست پیدا کرد و در ادامه در تاریخ آبانماه سال 1390 بعد از ممیزی شرکت توف نورد آلمان موفق به اخذ گواهینامه های ذکر شده گردید  و برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات دنا رقم خورد . در سال 1391 و در آبانماه ، اولین ممیزی مراقبتی خود را با موفقیت به پایان رسانید و در حال حاضر آماده دومین ممیزی مراقبتی در سال 1392   می باشد.

قابل ذکر است که به موازات پیشبرد اهداف سیستمی و اخذ گواهینامه های استاندارد ، این کارخانه اقدام به تدوین برنامه ریزی استراتژیک و نگارش آن نمود تا تعهد و پایبندی خود را هر چه بیشتر نسبت به رسالتش نشان دهد و در این بین با ترسیم چشم انداز 20 ساله کارخانه بر آن شد تا با عزمی راسخ گامی موثر در جهت بهبود مستمر بردارد . در حال حاضر این مجموعه با توجه به اهداف از پیش تعیین شده و مشخص اقدام به ایجاد شرایطی جهت اخذ جایزه ملی بهره برداری و تعالی سازمانی نموده است و با توکل به خدای متعال و بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده امیدواراست بتواند در این سال که به نام سال حماسه سیاسی و اقتصادی نام گرفته ، در جهت تحقق حماسه ای در خور ایران اسلامی در عرصه صنعت، قدم های موثری بردارد.